Początek roku szkolnego 2022

Wrzesień to czas powrotów do szkoły. Tak jak uczniowie wracają do szkół, tak i ZdamToSam znów jest potrzebne. W tym roku szkolnym wracamy w odświeżonej postaci, bardziej przyjaznej dla urządzeń mobilnych. Przez ostatni rok zgromadziliśmy dla was 6410 zadań. Lwia część z nich to zadania maturalne i te z egzaminów 8 klasisty, czyli te które pozwolą Ci przygotować się do najważniejszych egzaminów szkolnych. W tym roku będziemy dalej gromadzić zadania, jednocześnie dalej rozwijać stronę, aby tworzyła wygodną platformę do nauki.

Zacznij naukę

Wybierz poziom zadań które Cię interesują, następnie wybierz dział i rodział który chcesz ćwiczyć. Kliknij w zadanie które chcesz rozwiązać i zacznij je rozwiązywać. Kiedy już poznasz właściwą odpowiedź, wybierz ją z 4 widocznych opcji. Jeżeli zadanie jest rozwiązane poprawnie, odpowiedź zamruga na zielono. Powodzenia!

Dlaczego ZdamToSam?

Ostatecznie egzamin, sprawdzian czy kartkówkę zdajesz samodzielnie. Stąd ZdamToSam. Nie znaczy to, że musisz uczyć się sam (lub sama). Nauka matematyki potrafi być męcząca. Często w nauce pomagają rodzice, korepetytor czy kolega lub koleżanka. Czasami żadna z tych osób nie może pomóc w nauce. Wtedy pojawia się nasza strona. Naszym zadaniem jest pomóc tobie w nauce, przygotować zadania, podpowiedzi i rozwiązania. Innymi słowy, wszystko co pozwoli ci efektywnie uczyć się matematyki. Projekt rozpoczął się w kwietniu 2021 i jest stale rozwijany przez jego twórców oraz osoby tworzące społeczność ZdamToSam.